Menü Kapat

Ahşap ve Metal Pergole İmalatı

Firmamızın ürettiği ahşap pergoleler, yüksek kaliteli ve dayanıklı ahşap malzemelerden özenle imal edilir. Estetik açıdan göz alıcı ve çevreyle uyumlu olan bu pergoleler, mekanın atmosferini tamamlamaktadır. Yüksek kalite ahşaptan imal edilen bu ürünler kötü hava koşullarına karşı da yüksek dayanıma sahiptir.

Metal pergoleler ise modern ve şık bir görünüm sağlayarak açık hava mekânlarınıza çağdaş bir dokunuş katıyor. Firmamızın ürettiği metal pergoleler, paslanmaz çelik veya alüminyum gibi yüksek kaliteli malzemelerden imal edilir. Dayanıklı yapısı ve uzun ömürlü kullanımıyla bahçenizin daima güzel görünmesini sağlar.

Her iki pergole çeşidi de müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve zevklerine göre özelleştirilebilir. Ayrıca, ahşap ve metal pergolelerimiz arasında farklı tarzlarda ve desenlerde seçenekler bulunmaktadır. AVPPARK 8 farklı tasarımda pergole çeşidi üretmektedir.

AVPPARK; montajdan teslimata kadar olan tüm süreçte profesyonellikle hareket eder ve anahtar teslim hizmet sunar. Bütün uygulamalarımızda müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, zamanında ve güvenilir hizmet sunmayı ilke ediniriz.