Menü Kapat

Ankara’da Kent Ekipmanları ve Çocuk Oyun Grubu Üretimi

Öncelikli olarak çocukların güvenliği ve sonrasında eğlencesi için özenle tasarlanmış kent ekipmanları ve çocuk oyun grupları üreten firmamız AVPPARK’ın misyonu çocukların sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyümesine katkıda ve kaliteli ürünleri ile çocuk oyun grupları ve kent ekipmanları alanında sektörünün hem yurtiçinde hem de yurtdışında lider firması olmaktır.

Çocuk oyun grupları ve kent ekipmanları, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimini desteklemek için önemli bir rol oynar. Bu nedenle, ürünlerimizin güvenliği ve dayanıklılığı en önemli önceliktir. Bütün ürünlerimiz en kaliteli malzemeler kullanılarak özenle üretilir ve güvenlik standartlarına tam uyum sağlar ve çocukların rahatça ve güvenle oynayabilecekleri ergonomik tasarımlarla donatılmıştır. Çocuk oyun gruplarımızın teknik bilgileri içerisinde oynaması uygun olan yaş grupları ve maksimum çocuk adeti gibi veriler bulunmaktadır.

AVPPARK Ankara’da bulunan fabrikasında çocuk oyun grupları ve kent ekipmanları üretiyoruz. Salıncaklar, kaydıraklar, tırmanma duvarları, denge unsurları, açık alan fitness ekipmanları, oyun panoları, zemin kaplamaları, pergoleler, kamelyalar, çocuk oyun alanları ekipmanları ve daha birçok ürün çeşidimizle, çocukların keyifli vakit geçirebilecekleri oyun alanları oluşturuyoruz.