Menü Kapat

Çocuk Oyun Alanları (Çocuk Oyun Grubu) İmalatı

AVPPARK; çocukların güvenliği ve eğlencesi için özel olarak tasarlanmış çocuk oyun grupları üretmektedir. Her bir ürünümüz, yüksek kaliteli malzemeler ve güvenlik standartlarına uygun olarak üretilir. Dayanıklı plastikler, paslanmaz çelikler ve dayanıklı ahşaplar kullanarak, uzun ömürlü ve güvenli çocuk oyun grupları sağlamaktayız.

Çocuklar için oyun gruplarında estetik de önemlidir. Bu nedenle, firmamızın ürettiği oyun grupları çeşitli renklerde ve eğlenceli tasarımlarda sunulmaktadır. Birbirinden farklı temalara ve konseptlere uygun olarak tasarlanan oyun gruplarımız, çocukların hayal güçlerini canlandırır ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunar.

Ürün yelpazemizde salıncaklar, kaydıraklar, tırmanma duvarları, denge unsurları, tahteravalliler, salıncaklı sandalyeler ve daha birçok seçenek bulunmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda farklı boyutlar, renkler ve temalarla oyun grupları tasarlayarak, onların beklentilerini karşılamak bizim için önemlidir. AVPPARK bünyesinde 16 farklı ana tasarım grubu altında yüzlerce farklı tasarımda çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Firmamız çocuk oyun alanları imalatı alanında ilgili üretim sertifikalarına sahip kaliteli ve güvenli yapılar oluşturmaktadır. AVPPARK; ürün teslimatı aşamasında zamanında teslim ilkesi ile çalışmaktadır.