Menü Kapat

İstanbul’da Çocuk Oyun Alanı İmalatı ve Satışı

İstanbul’da çocuk oyun alanı imalatı ve satışı konusunda lider firmalar arasında olan AVPPARK; sahip olduğu deneyim ve teknik kabiliyeti ile güvenilir, yenilikçi ve estetik oyun alanları üretmektedir. Firmamız yüksek kaliteli malzemeler kullanarak ve uluslararası güvenlik standartlarına uygun, gerekli bütün sertifikalara sahip olarak çocuk oyun alanları üretmektedir. İmal ettiğimiz her ürün, çocukların güvenliği göz önünde bulundurularak ergonomik tasarımlarla donatılmıştır. 

İmalatını ve satışını yaptığımız çocuk oyun alanları, çeşitli yaş gruplarına ve kullanım alanlarına hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Salıncaklar, kaydıraklar, tırmanma duvarları, denge unsurları, açık alan fitness ekipmanları ve daha fazlası, çocukların farklı ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına yönelik olarak tasarlanmıştır.

İstanbul’da çocuk oyun alanı imalatı ve satışı hizmetlerimiz ile açık alan oyun grupları talepleri olan kurum, kuruluş ve firmalar için çözüm sağlamaktayız. AVPPARK güvenilir, yenilikçi ve estetik oyun alanları ile taleplerinizi karşılamaktadır. Çocuk oyun grupları modellerimiz, imalat ve temin bilgileri, fiyatlandırma ve diğer tüm detaylar için müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.